Čistenie, preplach vykurovacích systémov, radiátorov a trubiek podlahového kúrenia

Čistenie, preplach vykurovacích systémov, radiátorov a trubiek podlahového kúrenia
 
Firma IB REIN ponúka profesionálne čistiace služby, ktoré sú zamerané pre firmy, komunálnu sféru a domácnosti. V našich radoch nájdete kvalitné služby, zaškolených ľudí a svoje pôsobenie zameriavame na činnosti, ktoré sú náročnejšieho charakteru. Sme rodinne založená firma, ktorá svoje pôsobenie na Slovensku dátuje od roku 1994.

 


Čistenie vykurovacieho systému
Čistenie vykurovacieho systému je potrebné všade tam, kde je systém zvnútra zanesený od znečistenia a vodného kameňa. Čistenie radiátorov, čistenie podlahového kúrenia, odstránenie vodného kameňa z potrubia, chemické čistenie vykurovacích systémov a kompletný preplach realizujeme všade tam, kde chceme hospodárnejšie využívať energie.

Mechanické a chemické čistenie vykurovacích systémov
V našich radoch požičovne profesionálneho kúrenárskeho náradia a techniky nájdete v zásade dva spôsoby, resp. typy strojov ako môžete čistiť vykurovací systém vo vašej prevádzke alebo obydlí. Stroje na čistenie podlahového kúrenia pracujú na báze kompresorovej tlakovej techniky, kedy sa do systému potrubia tlačí voda zmiešaná so vzduchom. Týmto efektívnym spôsobom sa rýchlo odstránia usadeniny na trubkách a odplaví sa znečistenie pomocou hadice preč.

Chemické čistenie napríklad radiátorov je vhodné všade tam, kde sa jedná o menší okruh. Preplach radiátorov je možné tiež realizovať kompresorovou technikou alebo špeciálnym čerpadlom, ktoré dokáže pretlačiť vodu a chémiu cez okruh. Vo finále je každý vykurovací systém čistý. Čudovali by ste sa, koľko znečistenia vychádza počas čistenia. Výsledkom je hospodárnejšie nakladanie s energiou.

Čistenie podlahového kúrenia, radiátorov, či iných vykurovacích systémov a telies zvládne naozaj každý z pohodlia domova alebo v rámci údržbárskych prác vo firmách, či iných priestoroch. Po krátkom dôkladnom zaškolení si práce vykonáte ako skúsený kúrenár, či inštalatér! Neviažte sa na dátumy, dni alebo časy, vyčistite a prepláchnite si kúrenie sami, kedy to vám najviac vyhovuje! V našej požičovni kúrenárskej techniky máme pre vás pripravené množstvo profi strojov, s ich výberom ako aj výberom správnej chémie a postupu vám ochotne a s radosťou pomôžeme.

Preplach podlahovky netrvá veľmi dlho, ale ani krátko. Čistenie kúrenia nie je práca na 60 minút. Kvalitný výsledok preplachu vykurovacieho systému záleží do času, ktorý obetujeme pre čistenie, skúseností a detailov, ktoré sú veľmi dôležité. V zásade čistenie priemerného podlahového kúrenia v priemernom znečistení môže trvať 2h-4h.

Naše kompletné portfólio nájdete na web stránkach:
www.ibrein.sk
www.bratislavskahavarijna.sk
www.krtkovaniemonitoring.sk
www.superreinigung.at
www.pieskovanietryskanie.sk

Čistenie a preplach vykurovacích systémov, radiátorov a trubiek podlahového kúrenia realizujeme v nasledovných mestách a ich blízkych okoliach: Bratislava a okolie, Malacky, Myjava, Holíč, Senec, Pezinok, Modra, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Nitra, Komárno, Levice, Nové Zámky, Senica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Hlohovec, Žilina, Skalica.

Neváhajte nás kontaktovať