Profesionálne čistiace práce zamerané na odvápnenie trubiek podlahového kúrenia a čistenie radiátorov

Profesionálne čistiace práce zamerané na odvápnenie trubiek podlahového kúrenia a čistenie radiátorov

Profesionálna čistiaca firma IB REIN portfólio svojich profesionálnych čistiacich služieb, na slovenskom trhu ponúka už od roku 1994. Za tieto roky sme nadobudli množstvo skúsenosti a vycibrili techniku tak, že Vám v súčasnosti vieme ponúknuť profesionálne odvedenú prácu, zameranú na detail s nadštandardnými výsledkami.
Pri profesionálnom čistení podlahového kúrenia je možné pristúpiť k čisteniu odvápňovaním. K samotnému odvápňovaniu sa pristupuje pomocou špeciálnej účinnej odvápňovacej chémie použitej ako koncentrát zriedený s vodou. Spojenie chémie, vody a vzduchu zaručene efektívne strhávajú všetky nečistoty nahromadené i za niekoľko rokov. Použitie chémie zabezpečuje i ochranu pred koróziou a disponuje farebným indikátorom, ktorý značí účinnosť použitej látky. Chémiou je možné bez problémov odvápniť a zbaviť vodného kameňa potrubia z ocele, mosadze, medi, hliníka, plastov, apod. Po chémií je potrebné použiť neutralizačný prášok, na prepláchnutie čerpadla a ostatných častí systému, pre zneutralizovanie pH. Výsledok čistenia je perfektne fungujúce kúrenie s menšou spotrebou energie a úsporou peňazí. Čistenie a odvápňovanie podlahového kúrenia je realizované za pomoci preplachovacieho kompresora, ktorý dokáže odstrániť i tie najsilnejšie usadeniny.

Za pomoci chémie je možné čistiť odvápňovaním taktiež radiátory. Čistenie je možné vykonať ako prístrojom, tak i manuálne v podobe bežného čistenia. Chémií na čistenie podlahového kúrenia, či radiátorov je mnoho, preto je potrebné vybrať tú najvhodnejšiu, vzhľadom na druh práce. Spolu s vodou a vzduchom pomáha spoľahlivo a efektívne strhávať nánosy nachádzajúce sa v trúbkach. Popri čistiacom efekte majú i dezinfekčný a udržiavací charakter.

Čistenie podlahového kúrenia realizujeme na území západného Slovenska pre mestá: Bratislava a okolie, Malacky, Myjava, Holíč, Senec, Pezinok, Modra, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Nitra, Komárno, Levice, Nové Zámky, Senica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Hlohovec.