Profesionálne čistiace práce zamerané na odvápnenie trubiek podlahového kúrenia a čistenie radiátorov

Profesionálna čistiaca firma ponúka na prenájom kvalitnú techniku na odvápnenie trubiek podlahového kúrenia a čistenie radiátorov v svojej požičovni profesionálneho náradia a čistiacej techniky!

Profesionálna čistiaca firma IB REIN portfólio svojich profesionálnych čistiacich služieb, na slovenskom trhu ponúka už od roku 1994. Za tieto roky sme nadobudli množstvo skúsenosti a vycibrili techniku tak, že Vám v súčasnosti vieme ponúknuť profesionálne odvedenú prácu, zameranú na detail s nadštandardnými výsledkami.
Vyčistite si kúrenie poholne sami našou profesionálanou technikou! Vedeli ste, že popri čistení podlahového kúrenia je možné následne pristúpiť k čisteniu odvápňovaním? Po dôkladnom odbornom zaškolení už viac nepotrebujete volať na práce firmu, ktorá vám s tým pomôže, práce si pohodlne vykonáte našou prenajatou technikou, kedy chcete a o koľkej chcete!K samotnému odvápňovanie je nutné vykonávať pomocou špeciálnej účinnej odvápňovacej chémie použitej ako koncentrát zriedený s vodou. Spojenie chémie, vody a vzduchu zaručene efektívne strhávajú všetky nečistoty nahromadené i za niekoľko rokov. Použitie chémie zabezpečuje i ochranu pred koróziou a disponuje farebným indikátorom, ktorý značí účinnosť použitej látky. Chémiou je možné bez problémov odvápniť a zbaviť vodného kameňa potrubia z ocele, mosadze, medi, hliníka, plastov, apod. Po chémií je potrebné použiť neutralizačný prášok, na prepláchnutie čerpadla a ostatných častí systému, pre zneutralizovanie pH. Výsledok čistenia je perfektne fungujúce kúrenie s menšou spotrebou energie a úsporou peňazí. Čistenie a odvápňovanie podlahového kúrenia je realizované za pomoci preplachovacieho kompresora, ktorý dokáže odstrániť i tie najsilnejšie usadeniny. Náš profí kompresor je plne k dispozícii v našej požičovni každému, kto potrebuje kvalitné vykurovanie alebo dbá na jeho životnosť a ochranu zdravia.

Za pomoci chémie je možné čistiť odvápňovaním taktiež radiátory. Čistenie je možné vykonať ako prístrojom, tak i manuálne v podobe bežného čistenia. Chémií na čistenie podlahového kúrenia, či radiátorov je mnoho, preto je potrebné vybrať tú najvhodnejšiu, vzhľadom na druh práce. Spolu s vodou a vzduchom pomáha spoľahlivo a efektívne strhávať nánosy nachádzajúce sa v trúbkach. Popri čistiacom efekte majú i dezinfekčný a udržiavací charakter.

Na prenájom máme výlučne kvalitné a efektívne stroje, s ktorými si dokáže každý vyčistiť rôzne vykurovacie systémy sám, kedy chce, bez viazanosti na presný dátum a čas. Práce zvládnete sami! Ovládanie a obsluhu strojov vám samozrejme vysvetlíme, taktiež poradíme s najvhodnejším prístrojom na vyčistenie a vyriešenie problému, poradíme s použitím najvhodnejšej chémie, obrátiť sa na nás môžete kedykoľvek. Nebuďte už viac viazaní a obmedzovaní čakaním na opravárov, či technikov, keď si s problémom viete poradiť sami.

Čističe podlahového kúrenia prenajímame na území západného Slovenska pre mestá: Bratislava a okolie, Malacky, Myjava, Holíč, Senec, Pezinok, Modra, Šamorín, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Nitra, Komárno, Levice, Nové Zámky, Senica, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Hlohovec.
 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.